Svadobné balíčky

Ak uprednostňujete osobné súkromné lekcie tanca.

Stretneme sa osobne

Súkromné lekcie tanca

Ponúkame Vám individuálnu svadobnú tanečnú prípravu osobne v tanečnom štúdiu. Tím profesionálnych tanečníkov, trénerov a učiteľov tanca  je tu pre Vás. Ponúkame individuálny prístup a prispôsobenú výučbu presne pre Vás.

S nami získate

Osobný prístup

Na lekciách Vám venujeme intenzívnejšiu pozornosť, výučba je prispôsobená Vašim potrebám a všetky figúry si môžete vyskúšať priamo s inštruktorom.

Svadobný tanec

Dokážeme Vám vymyslieť a postaviť Váš svadobný tanec podľa Vašich predstáv. Je na Vás, ktorý tanec si zvolíte ako Váš svadobný /lektor prípadne poradí/. Vieme Vám zostaviť jedinečnú choreografiu na Vami vybraný love song. Alebo to môžete nechať na nás.

Časová flexibilita

Individuálne lekcie časovo prispôsobíme na základe vzájomnej dohody, takže dokážete zvládnuť celú tanečnú prípravu bez stresov. V prípade, že ste časovo a pracovne vyťažení, individuálna lekcia je pre Vás ideálnym riešením.

Svadobné balíčky

Svadobná lekcia- 1x45 min. - 35 €/ pár
Rýchlo za sebou

130 €

/ 4 x 45 min.
140 €
Cena za pár
Pomaly a bez stresov

195 €

/ 6 x 45 min.
210 €
Cena za pár
Poctivo a zodpovedne

260 €

/ 8 x 45 min.
280 €
Cena za pár

Referencie

"Ďakujeme tanečnému štúdiu FRIMart za tanečnú prípravu na náš svadobný deň, veľmi nám to pomohlo a počas nášho prvého tanca sme na parkete pôsobili prirodzene a dokonale zladený. Hodiny boli skvelé a veľa sme sa pri nich nasmiali. Určite odporúčam túto skúsenosť každému, celú noc sme pretancovali bez tanečných trapasov a veľmi sme si to užili ;)"
Manželia Svitovi
"Chceme sa Ti ešte raz za všetko veľmi pekne poďakovať :). Valčík sme zvládli celkom slušne, trochu urobila svoje tréma a kus látky sa mi dostal pod topánku, ale ustáli sme to so cťou:)... Prajeme Ti ešte veľa tak disciplinovaných a nadaných žiakov ako sme boli my :)​"
Lýdia a Vlado
Pozdravujeme 🙊 taaaak a my to už mame za sebou. A chceli by sme Vám veľmi veľmi silno poďakovať, aj vďaka tancu od Vás bola naša svadba podľa slov hostí nádherná. Všetko sa vydarilo tak na 99% to 1% boli iba malilinké chybičky o ktorých sme vedeli len my. Ešte raz veľká vďaka. Určite vás budeme len odporúčať ďalej ❤️
Miriama Jurašek
Máte otázky?

Najčastejšie otázky

Ak máte otázku ktorú neviete nájsť v zozname kontaktujte nás.

Každý kto sa chce naučiť základné kroky  tancov, ktoré využije na každej svadbe alebo spoločenskej udalosti. Pre všetkých budúcich mladomanželov, ktorí hľadajú inšpiráciu pre prvý svadobný tanec.

Pokiaľ si zvolíte platbu bankovým prevodom alebo platbu cez paypal – kreditnou kartou, tak prístup k všetkým modulom získate po pripísaní platby za daný online kurz alebo svadobný tanec na náš účet. Po zaplatení objednávky budete mať prístup k danému kurzu a môžete sa učiť  dnes!

V online kurze máte na výber z viacerých možností. Buď všeobecná príprava kde sa krok po kroku môžete naučiť základy pre každú spoločenskú udalosť. Alebo ak si vyberiete z našej ponuky svadobných tancov, tak krok po kroku sa naučíte Váš prvý svadobný tanec.

Áno stačí ak si vyberiete, ďalší online kurz z našej ponuky a po uhradení a prihlásení do svojho účtu sa môžete učiť ktorykoľvek online kurz z našej ponuky.

  1. Bankovým prevodom – za online kurzy môžete zaplatiť bankovým prevodom cez internet banking – Po odoslaní objednávky si môžete stiahnuť priloženú zálohovú faktúru alebo zaplatiť Online platbou cez QR kód. Na identifikáciu platby použite variabilný symbol uvedený v zálohovej faktúre. Objednávka bude vybavená po pripísaní platby na náš účet. 

  2. PayPal – Platba prostredníctvom PayPal. Môžete zaplatiť vašou kreditnou kartou aj keď nemáte PayPal účet. Stačí ak zadáte Paypal pri objednávke a v novom okne zadáte zaplatiť debetnou alebo kreditnou kartou.

Vo videokurze nájdete videá rozdelené do kapitol, ktoré majú dokopy niekoľko 10 minút podľa toho, ktorý kurz si objednáte. Odporúčame vám pozrieť si videokurz na viackrát, aby ste mali dostatok času všetky tanečné kroky  sa naučiť a dostať do “svalovej pamäte”. Môžete si jednotlivé kapitoly pozerať dookola a spomaliť podľa potreby. Prístup k videám vám ostáva na 1 rok od zakúpenia, preto si môžete videokurz zakúpiť teraz, ale otvoriť ho aj neskôr. Prajeme príjemné učenie.