O nás

Sme mladí tréneri s dlhoročnými skúsenosťami pri príprave svadobného tanca.

Kto sme?

Tanečné štúdio FRIMart je tvorené profesionálnymi trénermi, ktorí milujú tanec a svoju prácu. Svoje skúsenosti odovzdávajú ďalej všetkým ľuďom, ktorí sa chcú naučiť tancovať alebo zdokonaliť v tanci.

Svadobny tanec online

Každý deň sa učíme niečo nové

Spolu s manželkou Luciou sme sa spoznali práve pri tanci. Spolu sme trénovali, súťažili, vystupovali a tancovali dlhé roky…Tanec nás spojil natoľko, že dnes sme manželia – rodičia 2 krásny detí. Preto veríme v lásku, veríme v lásku v tanci.

Mgr. Dušan Frimer
majiteľ a tréner
O nás

Naše poslanie

"„Láska k tancu bol istý krok k láske.“ Jane Austen

Tanec je obohacujúci. Pri tanci sa uvoľňujú hormóny šťastia, ktoré pozitívne ovplyvňujú náladu. Ak sa mu venujete pravidelne, s najväčšou pravdepodobnosťou vás vnútorne napĺňa, čo vedie k vnútornej pohode. Pri tanci a hudbe zabudnete na všetky starosti a povinnosti. 

Tanec upravuje partnerské vzťahy. V tanci platí pravidlo: muž vedie a žena má byť vedená. Tento model sa zvykne prenášať aj do vzťahov. Keď je muž submisívny a žena dominantná, práve tanec u mužov rozvíja schopnosť viesť ženu, viac jej rozumieť a žena sa učí ako byť vedená a prebúdza v sebe ženskosť. Spoločenský tanec je ideálny na odbúranie stereotypu v partnerských vzťahoch. Dodá iskru do vzťahu, nové zážitky a možno tak nájdete spoločný koníček pre vás oboch.

Učte sa od lídrov v odbore

Online svadobný tanečný kurz vznikol, ako ucelený koncept na základe našich dlhoročných skúseností pri práci s pármi, ktorí majú pred svadbou.

Učte sa svojim tempom


Online tanečné videá si môžete pozerať dookola, podľa potreby. Môžete si spomaliť jednotliví časti a máte k nim neobmedzený prístup na 1 rok.

Učte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Stačí Vám PC alebo smartfón, pripojenie na internet a Vaša online tanečná lekcia môže začať.