Spojte sa s nami

Kontaktný formulár?

Po zaslaní správy Vám pošleme informačný email.

Máte otázky?

Najčastejšie otázky

Ak máte otázku ktorú neviete nájsť v zozname kontaktujte nás.

Každý kto sa chce naučiť základné kroky  tancov, ktoré využije na každej svadbe alebo spoločenskej udalosti. Pre všetkých budúcich mladomanželov, ktorí hľadajú inšpiráciu pre prvý svadobný tanec.

Pokiaľ si zvolíte platbu bankovým prevodom alebo platbu cez paypal – kreditnou kartou, tak prístup k všetkým modulom získate po pripísaní platby za daný online kurz alebo svadobný tanec na náš účet. Po zaplatení objednávky budete mať prístup k danému kurzu a môžete sa učiť  dnes!

V online kurze máte na výber z viacerých možností. Buď všeobecná príprava kde sa krok po kroku môžete naučiť základy pre každú spoločenskú udalosť. Alebo ak si vyberiete z našej ponuky svadobných tancov, tak krok po kroku sa naučíte Váš prvý svadobný tanec.

Áno stačí ak si vyberiete, ďalší online kurz z našej ponuky a po uhradení a prihlásení do svojho účtu sa môžete učiť ktorykoľvek online kurz z našej ponuky.

  1. Bankovým prevodom – za online kurzy môžete zaplatiť bankovým prevodom cez internet banking – Po odoslaní objednávky si môžete stiahnuť priloženú zálohovú faktúru alebo zaplatiť Online platbou cez QR kód. Na identifikáciu platby použite variabilný symbol uvedený v zálohovej faktúre. Objednávka bude vybavená po pripísaní platby na náš účet. 

  2. PayPal – Platba prostredníctvom PayPal. Môžete zaplatiť vašou kreditnou kartou aj keď nemáte PayPal účet. Stačí ak zadáte Paypal pri objednávke a v novom okne zadáte zaplatiť debetnou alebo kreditnou kartou.

Vo videokurze nájdete videá rozdelené do kapitol, ktoré majú dokopy niekoľko 10 minút podľa toho, ktorý kurz si objednáte. Odporúčame vám pozrieť si videokurz na viackrát, aby ste mali dostatok času všetky tanečné kroky  sa naučiť a dostať do “svalovej pamäte”. Môžete si jednotlivé kapitoly pozerať dookola a spomaliť podľa potreby. Prístup k videám vám ostáva na 1 rok od zakúpenia, preto si môžete videokurz zakúpiť teraz, ale otvoriť ho aj neskôr. Prajeme príjemné učenie.