Individuálne lekcie

Ak uprednostňujete osobné súkromné lekcie tanca.

Stretneme sa osobne

Individuálne lekcie

Ponúkame Vám individuálnu svadobnú tanečnú prípravu osobne v tanečnom štúdiu. Tím profesionálnych tanečníkov, trénerov a učiteľov tanca  je tu pre Vás. Ponúkame individuálny prístup a prispôsobenú výučbu presne pre Vás.

S nami získate

Osobný prístup

Na lekciách Vám venujeme intenzívnejšiu pozornosť, výučba je prispôsobená Vašim potrebám a všetky figúry si môžete vyskúšať priamo s inštruktorom.

Svadobný tanec

Dokážeme Vám vymyslieť a postaviť Váš svadobný tanec podľa Vašich predstáv. Je na Vás, ktorý tanec si zvolíte ako Váš svadobný /lektor prípadne poradí/. Vieme Vám zostaviť jedinečnú choreografiu na Vami vybraný love song. Alebo to môžete nechať na nás.

Časová flexibilita

Individuálne lekcie časovo prispôsobíme na základe vzájomnej dohody, takže dokážete zvládnuť celú tanečnú prípravu bez stresov. V prípade, že ste časovo a pracovne vyťažení, individuálna lekcia je pre Vás ideálnym riešením.

Svadobné balíčky

Rýchlo za sebou

120 €

/ 4 x 45 min.
132 €
Cena za pár
Pomaly a bez stresov

170 €

/ 6 x 45 min.
198 €
Cena za pár
Poctivo a zodpovedne

220 €

/ 8 x 45 min.
264 €
Cena za pár

Referencie našich párov

Máte otázky?

Najčastejšie otázky

Ak máte otázku ktorú neviete nájsť v zozname kontaktujte nás.

Každý kto sa chce naučiť základné kroky  tancov, ktoré využije na každej svadbe alebo spoločenskej udalosti. Pre všetkých budúcich mladomanželov, ktorí hľadajú inšpiráciu pre prvý svadobný tanec.

Pokiaľ si zvolíte platbu bankovým prevodom alebo platbu cez paypal – kreditnou kartou, tak prístup k všetkým modulom získate po pripísaní platby za daný online kurz alebo svadobný tanec na náš účet. Po zaplatení objednávky budete mať prístup k danému kurzu a môžete sa učiť  dnes!

V online kurze máte na výber z viacerých možností. Buď všeobecná príprava kde sa krok po kroku môžete naučiť základy pre každú spoločenskú udalosť. Alebo ak si vyberiete z našej ponuky svadobných tancov, tak krok po kroku sa naučíte Váš prvý svadobný tanec.

Áno stačí ak si vyberiete, ďalší online kurz z našej ponuky a po uhradení a prihlásení do svojho účtu sa môžete učiť ktorykoľvek online kurz z našej ponuky.

  1. Bankovým prevodom – za online kurzy môžete zaplatiť bankovým prevodom cez internet banking – Po odoslaní objednávky si môžete stiahnuť priloženú zálohovú faktúru alebo zaplatiť Online platbou cez QR kód. Na identifikáciu platby použite variabilný symbol uvedený v zálohovej faktúre. Objednávka bude vybavená po pripísaní platby na náš účet. 

  2. PayPal – Platba prostredníctvom PayPal. Môžete zaplatiť vašou kreditnou kartou aj keď nemáte PayPal účet. Stačí ak zadáte Paypal pri objednávke a v novom okne zadáte zaplatiť debetnou alebo kreditnou kartou.

Vo videokurze nájdete videá rozdelené do kapitol, ktoré majú dokopy niekoľko 10 minút podľa toho, ktorý kurz si objednáte. Odporúčame vám pozrieť si videokurz na viackrát, aby ste mali dostatok času všetky tanečné kroky  sa naučiť a dostať do “svalovej pamäte”. Môžete si jednotlivé kapitoly pozerať dookola a spomaliť podľa potreby. Prístup k videám vám ostáva na 1 rok od zakúpenia, preto si môžete videokurz zakúpiť teraz, ale otvoriť ho aj neskôr. Prajeme príjemné učenie.